Веселина от Несебър е „Бебе на 2009”
София - Пресконференция за "Бебе на 2009"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Пресконференция за "Бебе на 2009"

дата: 06.01.2009
тегло: 137 KB
размери: 1333X2000 px
автор: Евгени Димитров
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Бебето Веселина, родено в първата минута на новата година, стана "Бебе 2009" стана ясно на пресконференция в БТА днес.  Веселина е първото дете на 25-годишната Нели Жекова от село Оризаре, Несебърско. Момиченцето е родено в МБАЛ-Бургас с тегло 3,160 килограма и ръст 51 сантиметра."Бебе 2009" е ежегодна кампания на списание „Девет месеца”. В присъствието на нотариус, журналистката от вестник "Банкер" Слава Аначкова изтегли победителя. За "Бебе 2009" се конкурираха още две момиченца – Камелия, родена в МБАЛ ”Света Петка Българска” ,Нова Загора и Ангелина, родена в МБАЛ Асеновград.
Журналистката на вестник "Банкер" Слава Аначкова изтегля "Бебе на 2009"
бебе на годината,бебе,2009,оризаре,веселина,нотариус,банкер