| Волейболният „Лукойл Нефтохимик” победи с тайбрек в Бургас гостите от Киев Бургас - Волейболна среща от турнира "Чалъндж къп” между „Лукойл Нефтохимик” и „Локомотив” Киев | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Бургас - Волейболна среща от турнира "Чалъндж къп” между „Лукойл Нефтохимик” и „Локомотив” Киев
дата: 06.11.2008 тегло: 757 KB размери: 1616X2000 px автор: Румен Раканов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Волейболният отбор на „Лукойл Нефтохимик” Бургас спечели първия мач срещу „Локомотив” (Киев) от втория кръг на турнира „Чалъндж къп” с 3:2 гейма (25:16, 25:21, 23:25, 22:25, 15:12), но не успя да си гарантира класирането преди реванша след седмица в украинската столица. Домакините започнаха добре и взеха първите две части с 25:16 и 25:21. Силно на мрежата игра завърналият се от Италия Васил Стоянов и младокът Венелин Кадънков. Противно на очакванията гостите взеха третата и четвърта части, съответно на 25:23 и 25:22. За тях в тези минути силно играха Бакун и Диоксеев. Все пак бургазлии успяха да се наложат в тайбрека с 15:12, но ще трябва да решават всичко в ответния мач след седмица. Момент от волейболната среща | ||