ЦСКА се наложи с 2:0 срещу Вихрен в мач от А футболна група
София – Победа на ЦСКА над „Вихрен”, Сандански в среща от 8-я кръг на футболното първенство

Шампионът на България ЦСКА спечели с 2:0 срещу „Вихрен”, Сандански в среща от 8-я кръг на родното първенство вчера.  В герой на мача се превърна резервата Удоджи, който отбеляза първото попадение и на няколко пъти бе в основата на отлични атаки за армейците. През първото полувреме футболистите на ЦСКА имаха две по-сериозни положения пред вратата на Лучини. Първото пропусна Здравко Лазаров, който получи отличен пас от Мартин Тошев, а след това млада армейска надежда стреля неточно с глава. Димитър Пенев и неговите помощници изненадаха всички, като пуснаха в титулярната единайсеторка Мартин Тошев и Фелипе да Коща. През втората част на мястото на слабо игралия Ели Маркес се влезе Удоджи. Само осем минути след появяването си на терена нигериецът отбеляза така важния първи гол. Той засече с глава центриране на Лазаров от ъглов удар. Две минути по-късно гостите от Вихрен останаха с 10 човека, след като директен червен картон получи Соуса за удара в лицето на Йордан Тодоров. Всичко се реши в даденото от рефера Станислав Тодоров продължение, когато Кирил Котев надскочи защитата на Вихрен и оформи крайно 2:0 за ЦСКА.