ЦСКА победи Славия и оглави класирането
София - Футболна среща между отборите на Славия и ЦСКА

Шампионът ЦСКА победи Славия като гост и оглави временното класиране в „А” група.  Столичното дерби се игра на стадиона в Овча купел пред около 4 хиляди зрители. „Армейците” започнаха по-агресивно срещата и заслужено поведоха в 14–ата минута, след като Йордан Тодоров се ориентира най-добре сред купа от играчи в наказателното поле на „белите” и промуши топката във вратата на Йордан Господинов. До края на полувремето повторно дебютиралият за шампионите Здравко Лазаров и Тодоров пропуснаха да увеличат преднината за своя тим. Славия започна по-активно втората част и след самостоятелен пробив на Тодор Колев успя да изравни резулата. Радостта на домакините се оказа кратка, тъй като ЦСКА вкара в ответната атака за 2:1 чрез своя капитан Тодор Янчев. В оставащите минути и двата отбора пропуснаха добри възможности за гол.
Иван Иванов (вляво) във въздушен двубой с Тодор Колев
футбол,славия,цска,А група,първенство,шампионат,дерби,победа,шампион,Иван Иванов,Тодор Колев