Събития
Лесничеи протестираха в Благоевград
|
Горските работници протестираха днес с автошествие в Благоевград. Служителите на реда помолиха протестиращите да се оттеглят поради опасност от задръствания заради големите габарити на камионите. 28.09.2007 |
|
Share |
|