Пенсионирани запасни офицери за празника си на военен кораб
Близо 50 бивши военни от цялата страна се повозиха на военния кораб "Капитан I-ви ранг Димитър Добрев" из варненския залив.  Разходката е организирана от "Съюза на офицерите и сержантите от запаса и резерва" по случай 100 години от основаването на организацията. Ветераните разгледаха осигуряващия кораб от дивизиона спомагателни кораби на ВМС. 20.09.2007