Известната есид-джаз формация „Каунт Бейсик„ откриха есенното издание на София Джаз Пик снощи в зала 1 на НДК. Гостуването на групата е по покана на „Кантус Фирмус” и Джаз ФМ радио, за шестия рожден ден на медията и Деня на София. 11-членната формация подлуди българските джаз фенове с музикално шоу. 18.09.2007 |