Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

"Каунт Бейсик" откриха есенното издание на "София Джаз Пик"
Известната есид-джаз формация „Каунт Бейсик„ откриха есенното издание на София Джаз Пик снощи в зала 1 на НДК. Гостуването на групата е по покана на „Кантус Фирмус” и Джаз ФМ радио, за шестия рожден ден на медията и Деня на София. 11-членната формация подлуди българските джаз фенове с музикално шоу.
18.09.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz