В Сливен по случай първия учебен ден, директорът на Художествената гимназия откри фасадата на училището. С думите "Искаме си сграда, а не фасадата” директорът Тодор Терзиев "откри" новата учебна година. Фасадата на сградата е готова от няколко години, но вътре не са извършват никакви ремонтни дейности. 15.09.2007 |