Петолъчката от Партийния дом се валя в двора на Централна баня в София
17 години след демонтирането от пилона на Партийния дом, петолъчката е захвърлена в двора на софийската Централна баня. Журналистите от Нова телевизия показаха в новинарската си емисията потрошения символ на социалистическата епоха. 11.09.2007