Две конкурсни програми в един ден гледаха посетителите на „Пирин фолк” 2007 вчера. Това стана след като организаторите и кметът на град Сандански Андон Тотев решиха да отложат първата програма поради лошото време и проливния дъжд. Вместо в 19.00 часа вечерта, както беше обявено в програмата, изпълнителите се представиха на 08.00 от 15.30 часа, а вечерта от 20.30 посетителите на града и зрителите на конкурса видяха и чуха изпълненията на 23-мата участници в конкурса за авторска песен. Специални рецитали изпълниха лауреатите от миналогодишия фестивал, певците Николай Славеев и Петко Захариев. Певицата Румяна Попова подари на публиката изпълнението си на песента „Добре дошли в Сандански”. 09.09.2007 |