Два блус фестивала за седмица събират феновете на черната музика в Бургас. Снощи с грандиозен джем сешън завърши „Blues On The Beach” на северния плаж. В две вечери на сцената излязоха „Блус трафик”, Васко Кръпката с група „Каскадьори”, Дари & Co и легендарният Камен Кацата, който за първи път изпълни всичките си хитове. Специалният гост на фестивала Ричард Баргел и Васко Кръпката взривиха публиката с акустичен блус от делтата на Мисисипи. Организатори на събитието са Михаил Куцев, собственик на култовия „Groovy Bar” в Бургас и Васко Кръпката. Феновете на черната музика ще могат пак да се съберат в морския град през уикенда, когато започва традиционният „Блузз фест” организиран от Пламен Ставрев. 14.08.2007 |