Заседанието на Министерски съвет в Евксиноград е съвместно с политическите ръководства на управляващата коалиция БСП, НДСВ, ДПС и председателите на парламентарни комисии. Министрите обсъдиха макрорамката на Бюджет 2008, изпълнението на бюджета за 2007 г. и възможностите за социално-икономическа политика до края на годината. Първите хора на България се занимаваха и със състоянието на дефицита по текущата сметка и начините за ограничаване на въздействието му върху развитието на страната.
29.07.2007 |