„Сампдория” направи първата си тренировка на българска земя
Играчите на италианския футболен отбор „Сампдория” направиха първата си тренировка на стадион „Лазур” в Бургас. Футболистите от Апенините пристигнаха, днес в черноморския град. Утрешния мач между отборите на „Черно море” и „Сампдория” в третия кръг на турнира УЕФА Интертото ще започне от 21.45 часа. 20.07.2007