 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
В Несебър събират подписи за собствеността на пристанището
|
Гражданско сдружение „Дела” събира подписи за връщането на пристанището на Община Несебър. Местните следват примера на Ахтопол и Царево, които си върнаха морските съоражения. 09.07.2007 |
|
Share |
|
|
 |
|
|