Министър Ивайло Калфин откри първия „Open-Air Summer Festival 07”
Вицепремиерът и министър на външните работи Ивайло Калфин откри първия „Национален младежки фестивал – "Open Air Summer Festival 07” в столицата днес. Фестивалът е организиран от Българската федерация по електронен спорт и „Hard Music and Sounds United” и включва компютърни състезания за деца и родители, серия от дискусии по темата "Децата и родителите в условията на съвременния реален и виртуален свят" и музикален маратон на открито. В 40-часовия мело маратон в живописната местност над село Мало Бучино ще се представят над 15 световно известни „дръм енд бейс” ди джеи. 07.07.2007
София – Първи „Национален младежки фестивал – Open Air Summer Festival 07” 07.07.2007 тегло: 726 KB
размери: 1668X2516 px
автор: Стефан Марков Вицепремиерът Ивайло Калфин придружаван от Пламен Вачков, председател на Държавната агенция за информационни технологии и съобщения, откри Младежкия фестивал
София – Първи „Национален младежки фестивал – Open Air Summer Festival 07” 07.07.2007 тегло: 732 KB
размери: 1916X2312 px
автор: Стефан Марков Вицепремиерът Ивайло Калфин получава от от Пламен Вачков, председател на Държавната агенция за информационни технологии и съобщения,шапка и фланелка с логот на фестивала