Сливенското читалище „Единство” организира вчера, по инициатива на техникума по електроника "Мария Кюри", благотворителен концерт за набиране на средства за издигане на паметник на Апостола на свободата Васил Левски. Първите дарения направиха учениците, преподавателите и администрацията на училището. 29.06.2007 |