Снощи около 21,30 във "Феста Делфинариум" се роди второто дете на делфинката Доли.  Бащата е Кимбо също артист в атракциона. Все още делфинчето няма име защото майка му е неотлъчно до него и не допуска треньорите да видят дали е мъжко или женско. Въпреки, че е новородено то вече участва в представленията на групата артисти делфини за радост на варненци и гости на морската столица. Това е петото раждане в делфинариума от неговото създаване. 29.06.2007