 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Обявиха Поморие за столица на балнеотуризма
|
На церемония в балнеохотел „Поморие” Благой Рагин, председател на Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация връчи снощи на кмета на Поморие Петър Златанов плакет за удостояването на града за столица на балнеотуризма. За каузата работиха инициативен комитет с представители от Българската асоциация на балнеотуризма, Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация, „Ферател България” ООД, балнеохотел „Поморие” и Община Поморие. Идеята на този проект на Бкагой Рагин е и други райони в страната с уникални биоклиматични и хидроминерални ресурси да развият туризма. 23.06.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|