Хедлайнерите на шестия концерт от поредица Tangra Mega Live, пънк легендите от Шотландия The Exploited са за втори път у нас. Шоуто отриха Бистришките баби и техните внучки, които изпяха оригинала на песента "Вода", с която Елица Тодорова и Стоян Янкулов щурмуваха тазгодишната Евровизия. След бабите на сцената се изредиха Ebanizm и Шута, Mondo Generator и Ник Оливери, Harmful и Били Гулд, Ъпсурт и Торпедо от Ботунец. Ицо Хазарта и компания този път пяха със съпровод на истинска група, но въпреки по-твърдото звучене пънк феновете не ги оцениха подобаващо. За сметка на това групата организира мощно замерване с рула тоалетна хартия, което определено се хареса на публиката. Малко след това на сцената се качиха и могъщите The Exploited, които забиха безкомпромисно. 21.06.2007 |