Днес на пресконференция в Народен театър “Иван Вазов” режисьорът Борис Панкин представи новата си постановка „Да бъдеш Боб Фоси”. Спектакълът е в чест на 80-годишнината от рождението на великия режисьор и хореограф. Събитието е под патронажа на министъра на културата Стефан Данаилов и посланика на САЩ Джон Байърли. В пресконференцията участваха още проф. Васил Стефанов, директор на Народния театър “Иван Вазов”, Аня Пенчева, Михаил Петров, Елена Петрова. 18.06.2007 |