Крайно леви, националисти и палестинци скандират срещу Буш по улиците на София
Със скандирания „Буш – фашист, международен терорист!”, плакати срещу американската намеса в Ирак и участието на страната ни в конфликта премина протестна колона по централните софийски улици днес. В митинг-шествието под мотото „Да не допуснем участие на България във военни решения по света” се включиха стотици членове и симпатизанти на леви организации, националисти и палестинци, пребиваващи в страната. 09.06.2007