Олимпийската шампионка Екатерина Дафовска и европейската шампионка Радка Попова обявиха днес, че напускат активния спорт на церемонията по закриването на сезона по биатлон в Галерията за чуждестранно изкуство. Причината за решението на Дафовска е, че тя не успя да се възстанови напълно от операцията на лявото рамо и не може да заеме нормално положение при стрелба. Еактерина Дафовска и Радка Попова получиха златни часовници от шефката на Държавната агенция за младежта и спорта Весела Лечева и плакети от Васил Тончев, председател на федерацията по биатлон. 30.05.2007 |