 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
“Росонерите” спечелиха третия кръг от Каменица ФЕНкупа’07
|
Тимът на “Росонерите” триумфира с купата в третия кръг от Каменица ФЕНкупа'07 в София на стадиона на Национална спортна академия (НСА). Те спечелиха финала срещу отбора на “Бодра смяна”. Срещата завърши с равен резултат в редовното време – 1:1. “Росонерите” вдигнаха купата след изпълнение на дузпи с краен резултат 4:2 и се класираха за Големия финал на шампионата през септември. Първенецът от третия кръг ще се изправи срещу финалистите от всички градове, в които се провежда надпреварата и ще се бори за голямата награда - пътуване до Англия, където най-добрите ще наблюдават мач от Английската висша лига.
Освен на отборите, спечелили първите три места, организаторите от “Каменица” АД връчиха и специални награди. Призът за „Най-спортсментски отбор” спечели тима на „Пернишка слава”. За „Най-добър вратар” е отличен играчът на ”Росонерите” Кирил Костадинов-Дида. Наградата за „Най-атрактивен състезател” спечели Гергана Златкова от „Агент Смит”.
В съпътсващата турнира игра “Точен шут” голямата награда – 365 литра бира “Каменица” завоюва Милен Христов.
27.05.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|