Лидерът на НДСВ Симеон Сакскобургготски пусна гласа си в първите избори за евродепутати точно в 14:55 в училище "Васил Левски" в град Баня. Той изрази съжаление, че избирателната активност е така ниска, но сподели, че мнението на България вече ще се чува и в Европа. 20.05.2007 |