Събития
Музикална телевизия ММ обяви номинираните за награди в PR клуб
|
Музикална телевизия ММ обяви номинираните изпълнители за тазгодишните награди на специална церемония в столичния PR клуб снощи. На партито дойдоха DJ Дидо със съпругата си, певиците Мария Илиева, Белослава, Лилана, Камелия Тодорова, Петя Павлова, рапърите Сантра и Кристо, перкусионистката Лили Йончева, брадърът Вего с приятелката си, водещата Ива Екимова, певецът Петър Антонов, музикалният директор на БГ Радио Ана Мария Тонкова, Митко Кърнев от Д2 с приятелката си, Graviti Co., Влади "Графа" Ампов с приятелката си, брадърът Лео, бизнесменът Николай Методиев, Цецо Елвиса. Победителите ще станат известни на 26 юни когато е връчването на наградите в Народния театър "Иван Вазов". Гости на церемонията ще бъдат британските звезди Моузес и Лео от "Дъ стрийтс" и румънците "Систем". 16.05.2007 |
|
Share |