Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Християни и мюсюлмани се молиха за дъжд в Генерал Тошево
Министър Нихат Кабил се срещна с арендатори, научни сътрудници и специалисти в Института по пшеницата край Генерал Тошево днес.

Земеделският министър заяви, че няма да бъде обявено бедствено положение заради сушата. Той уточни, че бедствено положение се обявява при пряка опасност за живота и здравето на хората. Според министър Кабил рискът от засушаването е по-скоро икономически. Той мотивира твърдението си с факта, че износът на българско зърно тази година няма да е изгоден заради високата му себестойност и уточни, че традиционния експорт на страната ни е между 800 хиляди и 1 милион тона пшеница. На срещата присъства и зам.- министър Светла Бъчварова.


16.05.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz