Студенти на Американския университет (АУБ) в Благоевград получиха дипломите си на тържествена церемония днес. На централния площад на града абсолвентите приеха поздравленията лично от президента на АУБ Майкъл Ийстън и от президентското настоятелство на университета. Министър Николай Василев и еврокомисар Меглена Кунева присъстваха на церемонията. 13.05.2007 |