Български банди забиват на традиционният блус-рок фестивал "Цвете за Гошо"
Вчера в столичния Южен парк български рок банди свириха в памет на Георги Минчев. Музикалното събитие ще продължи до 6 май. Музикантите радваха публиката от 16 до 22.20 часа в столичния Южен Парк. Стотици фенове останаха докрай за да послушат българска рок музика на живо. На сцената излязоха група "Балканджи", "Синтез", "Реванш", "Джем" и Роберта, "Три и половина" и Милена Славова с бенда на Данчо Лазаров.В програмата са също "Уикеда", Вили Кавалджиев и "Блус Трафик","Монолит" и фронтменът на "Ахат" и "Аналгин" - Звездомир Керемидчиев, със сборна формация (само на феста). 06.05.2007
София - Блус - рок фестивал в памет на Георги Минчев 06.05.2007 тегло: 453 KB
размери: 886X1800 px
автор: Добрин Кашавелов Стотици фенове присъстваха на традиционния блус - рок фестивал в памет на Георги Минчев