 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Стартира седмица на виното - “Вино Феерия Св. Георги Победоносец”
|
Вчера в Гранд хотел "София" председателят на Българско винено общество Георги Ганчев откри седмицата на виното “Вино Феерия Св. Георги Победоносец”. Инициативата е организирана от Българско винено общество, Институт за изследване на виното и спиртните напитки и Гранд хотел "София". В рамките на изложението всяка вечер от 19:30 ч. ще се провеждат тематични вечери, на които посетителите ще имат възможност да дегустират подбрани селекции вина от италианските винарски изби Castello Banfi, Gaja, Argiano, Biondi santi, Corte Giara. Сомелиер №1 на България за 2006г - Таньо Шишков представи и дегустира различните вина. Георги Ганчев, председател на Българско винено общество и Иван Драшков - генерален директор на Vayk Wines посрещаха гостите в градината на Гранд хотел "София". Изложението ще продължи до 9 май. 05.05.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|