Волейболистите на Лукойл Нефтохимик спечелиха Купата на България
Волейболистите на Лукойл Нефтохимик спечелиха вчера Купата на България. На финала играчите на Северин Димитров победиха в Бургас отбора на Пирин Балканстрой с категоричното 3:0 (25:21, 25:18, 25:21).