За 46-та поредна година пожарникари мерят сили в състезанието по пожаро-приложен спорт в Пловдив
100 участници от 10 отбора от районните служби за пожарна безопасност и защита на населението в Пловдивска област участваха днес в традиционното състезание по пожаро-приложен спорт. В България за първи път такова състезание е проведено през 1961 година. 27.04.2007