Сдружението за защита на българските моряци, учредено на 6
април в Бургас, организира среща от 12.00 часа в зала 20 на Двореца на културата и спорта във Варна. Ръководството на браншовата организация отчита, че не всички желаещи варненци са успели да присъстват на учредителното събрание, затова прави ново, този път във Варна. Няма никакви ограничения за включване в сдружението, чията основна цел е да брани интересите на моряците, които вече имат ревизионни актове от Националната агенция за приходите. 14.04.2007 |