 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Водосвет за здраве на петък 13-ти отслужиха във Варна
|
Отец Дончо отслужи водосвет в двора на храм "Успение на Св. Богородица" в гръцката махала във Варна. По православна традиция на първия петък след Великден се служи водосвета на Животворящия източник и вярващите идват в храма да си вземат Светена вода за душевно здраве и телесно изцеление. Тази година петъка се пада на 13-ти и макар, че Църквата не приема числото за фатално все пак желаещите да си налеят от живата вода не бяха малко. 13.04.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|