Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Водосвет за здраве на петък 13-ти отслужиха във Варна
Отец Дончо отслужи водосвет в двора на храм "Успение на Св. Богородица" в гръцката махала във Варна. По православна традиция на първия петък след Великден се служи водосвета на Животворящия източник и вярващите идват в храма да си вземат Светена вода за душевно здраве и телесно изцеление. Тази година петъка се пада на 13-ти и макар, че Църквата не приема числото за фатално все пак желаещите да си налеят от живата вода не бяха малко.
13.04.2007
Share
Варна - водосвет за здраве след Великден
13.04.2007
тегло: 595 KB
размери: 1371X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Отец Дончо освещава водата за вярващите.
Варна - водосвет за здраве след Великден
13.04.2007
тегло: 496 KB
размери: 1335X2000 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Миряните се редят на опашка за светената вода.
Варна - водосвет за здраве след Великден
13.04.2007
тегло: 539 KB
размери: 2000X1376 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
Миряните се редят на опашка за светената вода.

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz