Кран падна и рани четирима души на строителен обект в София в пресечката на бул. "България" и ул. "Бяло море". Пострадали са един кранист и още двама работници. Те са откарани във Военно-медицинска академия и "Пирогов". Сведения за състоянието на четвъртия пострадал засега няма. Не е известно и лечебното заведение, в което е бил откаран.
Инцидентът е станал при демонтаж на кулокран от автокран. Строителният обект е собственост на фирма "Теоком". 10.04.2007 |