Министър Нихат Кабил откри изложението "Винария" на Пловдивския панаир
Министърът на земеделието и горите Нихат Кабил откри петнадесетото поредно изложение "Винария" в Пловдивския панаир. Над петстотин и петдесет фирми от тридесет и пет държави се представиха в тазгодишното изложение.  Това е най-мащабната специализирана проява в областта на лозарството и винарството в Централна и Югоизточна Европа. "Винария" ще продължи до тридесет и първи март. 28.03.2007