Концертът за първия рожден ден на рокаджийското радио “Тангра” събра над 3 хиляди фенове в столичната зала “Христо Ботев” снощи. Хедлайнери на шоуто бяха пънкарите The Toy Dolls, а преди тях на сцената се качиха C4, Waste of Time, холандците Mark Foggo's Skasters и Хиподил. 24.03.2007 |