Събития
БМВ скочи в река край Зоологическата градина в София
|
Бяло БМВ е скочило в канал на столичната улица "Филип Кутев" близо до Зоопарка снощи. Автомобилът е прекъснал водопровод и е образувал атрактивен фонтан за радост на минувачите. 22.03.2007 |
|
Share |
|