Завърши втория ден от Ендуро шампионата - Троян 2007
Вчера завърши втория етап от ендуро шампионата в Троян. Участниците караха по затворено трасе три обиколки за най-добро време. В района на с.Дълбок дол състезателите преминаваха през кални дерета, които с течение на обиколките ставаха все по-трудни. Общо 20 отбора мотоциклетисти и АТВ-водачи изминаха калното трасе.