Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Започна срещата за бъдещето на Природен парк „Витоша“ в МРРБ
Министерството на регионалното развитие и благоустройството вече започна съвместната среща между представители на законодателната и изпълнителната власт, експерти и граждански организации, посветена на бъдещето на Природен парк „Витоша“. Основна тема на обсъжданията са необходимите законодателни промени и възможностите за устойчиво развитие на парка.
В дискусията участват председателят на Народното събрание, министри, заместник-министри, народни представители, представители на гражданската платформа „Витоша за всички“ и експерти. След края на срещата е предвиден брифинг за медиите.
22.06.2026
Share
София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ
22.06.2026
тегло: 8576 KB
размери: 3944X7008 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ
22.06.2026
тегло: 4241 KB
размери: 2592X4608 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
(от ляво надясно): председателят на парламентарната група на „Прогресивна България“ Петър Витанов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова, заместник-министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров
София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ
22.06.2026
тегло: 1930 KB
размери: 2268X4032 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова, заместник-министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров, народният представител от „Прогресивна България“ Явор Гечев и председателят на Комисията по регионална политика, благоустройство и местно самоуправление Мартин Жлябинков
София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ
22.06.2026
тегло: 2940 KB
размери: 3024X4032 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
(от ляво надясно): председателят на парламентарната група на „Прогресивна България“ Петър Витанов, министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова, заместник-министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров, народният представител от „Прогресивна България“ Явор Гечев и председателят на Комисията по регионална политика, благоустройство и местно самоуправление Мартин Жлябинков
София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ
22.06.2026
тегло: 4542 KB
размери: 2592X4608 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
заместник-министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров
София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ
22.06.2026
тегло: 5076 KB
размери: 2592X4608 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков
София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ
22.06.2026
тегло: 5403 KB
размери: 2592X4608 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz