Ирина Никулчина остана трета в дисциплината преследване на 10 километра на Европейското първенство по биатлон в Банско. Тя финишира на 1:29,6 минути от победителката Олга Кудришова от Беларус. Втора е германката Уте Низиак на 1:17,6 минути от първата. Другата българка Павлина Филипова пристигна четвърта. След този финал България е с три медала от първенство. По-рано Красимир Анев завоюва златно и сребърно отличие при младежите. 24.02.2007 |