Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Втори състезателен ден от Европейското по биатлон в Банско
Днес на централния площад в Банско Васил Тончев, председател на Българската федерация по биатлон, Лазар Захов заместник кметът на града, Андерс Бесеберг президент на Международната федерация по биатлон и Виталий Смирнов, вицепрезидент на федерацията връчиха отличията на наградените. При мъжете победител е Томас Сикора, втори в Ярослав Сукуп, а трети Тобиас Еберхард. При младежите победител е Доминик Ландетингер, втори Антон Шипулин и трети Игор Матлакхов. При жените Дария Домрачева зае първата позиция, Вита Семеренко остана втора, а трета се нареди Олга Кудрашова.


23.02.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz