Днес на централния площад в Банско Васил Тончев, председател на Българската федерация по биатлон, Лазар Захов заместник кметът на града, Андерс Бесеберг президент на Международната федерация по биатлон и Виталий Смирнов, вицепрезидент на федерацията връчиха отличията на наградените. При мъжете победител е Томас Сикора, втори в Ярослав Сукуп, а трети Тобиас Еберхард. При младежите победител е Доминик Ландетингер, втори Антон Шипулин и трети Игор Матлакхов. При жените Дария Домрачева зае първата позиция, Вита Семеренко остана втора, а трета се нареди Олга Кудрашова.
23.02.2007 |