Шест носителки на "Златната игла" показаха тоалети на "Модна феерия" в Бургас
Осем модни къщи сред които шест носители на престижната награда "Златната игла" показаха свои тоалети на традиционното благотворително ревю "Модна феерия" в Бургас, което събра средства в подкрепа на деца лишени от родителска грижа. Те ще получат абитуриентски тоалети и различни подаръци и козметика. Домакин и организатор на събитието е фирма "Дарс ауто", а подготовката е поверена на Бисерка Хънкова и модна агенция "Форина". Дефилето откри модна къща "Модус Арт" след което на подиума излязоха манекенки с тоалетите на Фани Пападопулу, Джина Ник, Милка Александрова, Мария Маркова, фирмите "Ния и Дорадо", "Бобо Зандер" и галерия за бижута SSG. Да наблюдават ревюто и да подкрепят инициативата дойдоха кметът на Сливен Йордан Лечков, бизнесменът Петър Манджуков, зам.-областният управител на Бургас Георги Николчев, строителният предприемач Динко Динев, собственикът на "Дарс ауто" Димитър Събков. В ролята на водещ влезе топ-манекенката Ирен Онтева, а бургаската певица Тони Димитрова разходи тоалет на модна къща "Модус Арт".