Събития
Laibach свириха за втори път у нас
|
Словенците започнаха шоуто си в столичната зала Христо Ботев под звуците на националният химн на България. Последвалият уникален аудиовизуален спектакъл зарадва феновете на индъстриъл рока дошли да видят любимците си. 15.02.2007 |
|
Share |
|