Министърът на образованието и науката Даниел Вълчев изнесе открит урок на тема “Не сте сами” в гимназията за чужди езици „Екзарх Йосиф І” в Ловеч днес. Защо процесът в Либия е несправедлив и незаконосъобразен и защо е важно обществото да реагира. В по-добра позиция ли сме, след като България стана член ЕС и как това ще повлияе ли на делото. Това са част от въпросите които постави министърът пред десетокласниците от паралелката с изучаване на френски език. 12.02.2007 |