Кметът на Добрич Детелина Николова откри днес 13-то международно специализирано изложение “Борса за семена и посадъчен материал”. Над 100 фирми от България, САЩ, Сърбия, Чехия, Турция, Латвия, Полша, Франция, Австрия, Великобритания и Гърция участват на форума. В рамките на панаира е предвидена и кръгла маса на тема “Проблеми на зърнопроизводството за реколта 2006/2007 - сортове, технологии, растителна защита”. Тя е организирана от Министерството на земеделието и горите, Националната асоциация на зърнопроизводителите и “Добрички панаир”. След официалното откриване зам.-министърът на Мистерството на земеделието и горите Светла Бъчварова даде пресконференция. 06.02.2007 |