Германката Виктория Ребенсбург спечели първия манш на гигантския слалом в днешното състезание за Европейската купа по ски на писта “Томба” в Банско. Втория манш започва днес в 12.00 часа. Специален гост на събитието е олимпийската шампионка в супергигантския слалом и спускането при жените Михаела Дорфмайстер от Австрия. Тя получи почетен знак от кмета на Банско Александър Краваров.
29.01.2007 |