Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Виктория Ребенсбург спечели първия манш на гигантския слалом в Банско
Германката Виктория Ребенсбург спечели първия манш на гигантския слалом в днешното състезание за Европейската купа по ски на писта “Томба” в Банско.  Втория манш започва днес в 12.00 часа. Специален гост на събитието е олимпийската шампионка в супергигантския слалом и спускането при жените Михаела Дорфмайстер от Австрия. Тя получи почетен знак от кмета на Банско Александър Краваров.


29.01.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz