Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Ирландската група Dublin City Workingman's Band изнесоха концерт в НДК
Ирландската група Dublin City Workingman's Band изнесоха концерт в зала 2 на НДК вчера. Те ще свирят и тази вечер, входът е безплатен, но трябва да имате предварително запазено място.  Подгряваща група е родната кънтри банда Lilly of the West. Инициативата за концерта е на Ирландското посолство по случай влизането ни в Европейския съюз.
27.01.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz