Ирландската група Dublin City Workingman's Band изнесоха концерт в зала 2 на НДК вчера. Те ще свирят и тази вечер, входът е безплатен, но трябва да имате предварително запазено място. Подгряваща група е родната кънтри банда Lilly of the West. Инициативата за концерта е на Ирландското посолство по случай влизането ни в Европейския съюз. 27.01.2007 |