Граждани протестираха срещу издадените смъртни присъди на медиците ни в Либия, вчера пред послолство на джамахирията в София.  Протестът продължи до 22.00 часа.Чрез натискане на клаксони в него взеха участие и шофьори на преминаващи наблизо автобуси и коли. 20.12.2006 |