 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Пловдивчани шестваха в подкрепа на българските медици в Либия
|
Стотици пловдивчани излязоха на шествие в подкрепа на българските медици в Либия.  Митингът започна от централния площад и завърши в катедралния храм "Св. Богородица", където свещеници отслужиха молебен. Организатор на митинга е местната структура на ГЕРБ. 18.12.2006 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|