Дядо Коледа пристигна в Добрич с влакче днес на площад "Демокрация", където преди десет дни запалиха коледната елха. Посрещнаха го деца от детските градини на града и кметът Детелина Николова. В програмата по посрещането взеха участие и актьори от драматичния и кукления театър.
14.12.2006 |